EURIENT® GBO

Search

Go to content

CoroMove®

Ürünler > Demir ve Çelik için

CoroMove®
Pastan arındırıcı astar


CoroMove® su bazlı, sarımsı renge sahip bir sıvıdır. Çelik üzerinde Pas Çözücü ve Astar Kaplama olarak iki işleve birden sahiptir. Pası parçalar, ortaya çıkan maddeleri kullanarak yüzeyin içerisinde ve üzerinde Fosfatik bir Kaplama oluşturur. Temiz ve çıplak yüzeye ihtiyaç duyulduğunda ise pas çözüldükten sonra doğrudan suyla yıkamak bütün kalıntıları temizleyecektir.
Isı ne kadar yüksek olursa reaksiyon o kadar hızlı gerçekleşecek, sonuç da o kadar hızlı alınacaktır (min. 15°C - max. 80°C).
Uygulama daldırma yöntemiyle veya fırça / düşük basınçlı spreyle yapılabilir. Daldırma tanklarıyla objelere hem içeriden hem dışarıdan (örn. borular için) uygulama yapmak mümkündür. Çok daha dayanıklı koruma için son kat olarak CoroCoat® kullanmanızı tavsiye ederiz.


Websitemizde CoroMove® ürününe dair teknik ve ticari verilerle beraber uygulamaya ilişkin dökümanları da bulabilirsiniz. Ancak bu
dökümanlar yalnızca ticari ortaklarımız ve müşterilerimizin kullanımına açıktır. "Bayi & Distribütör" (Ürün Satıcı ve/veya Uygulayıcıları) veya
"Son Kullanıcı" (Bina Sahipleri, Müteahhitler, vb.) olarak ürünümüzü edinmek için lütfen bizimle temasa geçin.


Back to content | Back to main menu