EURIENT® GBO

Search

Go to content

PerCon®

Ürünler > Çimento Beton için

PerCon®
(Permanently Conserved Concrete)


PerCon® su bazlı, renksiz bir sıvıdır. Ek basınca gerek duymadan betonun gözeneklerine işler. Betonun içerisinde çimentonun ilk hidrasyonu sırasında ortaya çıkmış olan alkali partiküllerle tepkimeye girer. Tepkimenin sonucunda betonun gözenek sistemini tamamen dolduran ve betonun geçirimliliğine son veren jel halinde bir maddeye dönüşür. Bu jel içerisinde gözeneklerde serbest halde bulunan toz ve diğer zerrecikleri de hapsederek betonun kalıcı bir parçası haline gelir. Ürün geliştirme laboratuvarımız tarafından bu etki,

"beton içinde beton"


olarak tanımlanmaktadır.

Tepkime sona erdikten sonra Percon'un varlığına dair herhangi bir iz veya kalıntı görülmez. Uygulamadan sonra gerekli her türlü rötuş sorunsuzca yapılabilir.


Mijndrecht The Netherlands 1800 m2 Monilite Concrete floor

Websitemizde PerCon® ürününe dair teknik ve ticari verilerle beraber uygulamaya ilişkin dökümanları da bulabilirsiniz. Ancak bu dökümanlar yalnızca ticari ortaklarımız ve müşterilerimizin kullanımına açıktır. "Bayi & Distribütör" (Ürün Satıcı ve/veya Uygulayıcıları) veya "Son Kullanıcı" (Bina Sahipleri, Müteahhitler, vb.) olarak ürünümüzü edinmek için lütfen bizimle temasa geçin.


Back to content | Back to main menu