EURIENT® GBO

Search

Go to content

TopCon®

Ürünler > Gözenekli taşlar için

TopCon®
(No fungus, no algae, no rot, no moisture migration,
on/in Concrete, Bricks, all Stonies, Wood, Fibreboard etc.)

TopCon® su bazlı ve toksik olmayan bir sıvıdır. Bütün gözenekli taşlı materyalleri su geçirmez hale getirmek için ideal bir üründür. Taşlı materyallerin yanı sıra ahşap yüzeylere ve ahşap, bambu veya kamıştan elde edilme lifleri olan çeşitli tahtalarda da kullanılabilir.

TopCon® taşlı materyallerin içinde ve üzerinde küf ve yosun oluşumunu engeller; kâgir yapılarda nem geçişini engellemeye yardımcı olur; odunsu liflerde de küf ve çürümeyi önler.

TopCon® yüzeyden 1-3 mm içeriye nüfuz ederek her bir partikül ve lifi su geçirmez bir tabakayla kaplar. Ayrıca gözeneklerin iç yüzeylerinde, damarlarda, en ince çatlaklarda ve diğer mikro düzeydeki boşlukları da su geçirmez tabakayla kaplar, yüzeyde hiçbir iz veya kalıntı bırakmaz.

Websitemizde TopCon® ürününe dair teknik ve ticari verilerle beraber uygulamaya ilişkin dökümanları da bulabilirsiniz. Ancak bu dökümanlar yalnızca ticari ortaklarımız ve müşterilerimizin kullanımına açıktır. "Bayi & Distribütör" (Ürün Satıcı ve/veya Uygulayıcıları) veya "Son Kullanıcı" (Bina Sahipleri, Müteahhitler, vb.) olarak ürünümüzü edinmek için lütfen bizimle temasa geçin.


Back to content | Back to main menu